Столи-басейни від студії Alva

Облицовані квадратною плиткою столики Piscinas - для тих, кому не вистачило відпочинку біля води влітку 2020 року.

Геометричні столики, придумані бразильськими дизайнерами зі студії Alva, викликають чіткі асоціації з громадськими басейнами, які в багатьох країнах покривають однаковою квадратною плиткою. Серія Piscinas - концептуальний і екологічний проект. Для обробки столиків використаний кахель з "плиткових кладовищ" - складів застарілої плитки, яких багато в Бразилії.

"Мета нашої колекції - спробувати позбавити меблі звичних рис і дати волю фантазії, - пояснюють автори. - Ми пропонуємо користувачам відкинути стереотипи і випробувати "активацію" спогадів. Piscinas допоможуть зробити реальність менш повсякденною і привнесуть в життя трохи абсурду".

Серія Piscinas складається з п'яти столиків. Два з них - Piscina Azul і Fundo Azul - нагадують мікробассейни: їх стільниці мають невеликі поглиблення, облицьовані плиткою. Компактний столик Quadrado Amarelo має просту квадратну стільницю, а моделі Rampa Cinza і Raso Rosa виконані у формі скошених сходинок. Завдяки продуманій висоті і перепадам рівнів столики можна використовувати як поодинці, так і групами.


Колекцію об'єднує сувора геометрія форм, мінімалізм сталевого каркаса і лаконізм обробки: кожен столик викладений простою квадратною плиткою пастельного відтінку. Водостійкі матеріали роблять Piscinas ідеальним рішенням для саду або тераси; винятком служить тільки Fundo Azul, стільниця якого виконана з масиву дерева.


Залишити коментар