Дослідження: як Covid-19 зароджує відпочинкові комплекси "нового покоління" і при чому тут басейни

Після важкого літа житло на свіжому повітрі і особливо кемпінги компенсують свої втрати, які характеризуються відсутністю іноземних туристів, а також появою нових клієнтів, яким потрібні послуги найвищої якості. Басейни, як показав досвід, є хорошим способом привернути цих туристів нової хвилі.

Нижче ми розшифровуємо основні риси цього парадоксального літнього сезону.

Взаємодія з іншими людьми

Результати 2020 року знизилися вдвічі по розміщенню на відкритому повітрі, але, судячи з усього, деякі комплекси впоралися з кризою COVID-19 краще за інших. Цей успіх був пов'язаний з припливом місцевих туристів, але для багатьох інших спостерігалося різке скорочення відвідувань влітку. Взяти, наприклад, Францію, орієнтовану на європейські ринки близькості - в основному голландців, бельгійців, британців, німців та швейцарців - вони не приїхали, а французьких відпочивальників було недостатньо, щоб компенсувати це. Цього літа у відпустку поїхали тільки 53% французів проти 71% в 2019 році.

Взаємодія з іншими людьми

Графік, що показує кількість міжнародних прибуттів у 2020 р (темно-синій) і у 2019 р (світло-синій)


Джерело: ЮНВТО, Барометр світового туризму

Для багатьох сімей причиною цієї тенденції стало падіння доходів, але й захист від Covid-19 також вплинув на їх вибір місця відпочинку. В цьому році туристи обирали будинки для відпочинку, пансіонати і санаторії оздоровчого типу, і в їх поведінці спостерігалися 4 основні закономірності:

  • відпочинок недалеко від дому, переважно - всередині країни;
  • недовге перебування;
  • бронювання в останню хвилину;
  • перевага комплексам на свіжому повітрі.

Басейни - головний спільний фактор тих, хто лишився "на плаву"

Криза чи ні, але літо 2020 роки знову було дуже сонячним, а вересень 2020 року став найспекотнішим з коли-небудь зареєстрованих. Керівникам об'єктів розміщення на відкритому повітрі, включаючи кемпінги, потрібно визнати за необхідне надати своїм клієнтам басейни або водні процедури.

Навіть якщо туристичний сектор не очікує, що бізнес повернеться в нормальне річище в кращому випадку до 2022 року, йому не слід впадати у відчай, тому що нові можливості готові і чекають! Влітку 2020 року багато об'єктів розміщення саме на відкритому повітрі вітали нову типологію клієнтів.

"В цьому році багато відпочивальників (понад 15%) вперше приїхали в кемпінг, відкрили для себе радість перебування в пересувних будинках і шале, проте обирали переважно першокласні кемпінги з басейнами і розважальними заходами", - зауважив Ніколя Дайо, президент Французької національної федерації готелів, на пленері в Ле-Пойнт.

Ці нові клієнти не звикли до кемпінгу, вони дуже вимогливі і у них ще немає улюбленого центру, в який вони будуть регулярно повертатися. Кампанія #CetÉtéJeVisiteLaFrance (цього літа я відвідую Францію), запущена Atout France для заохочення французів до відвідування їх власної країни, виявилася успішною, але тепер менеджери центрів дозвілля повинні проводити свої власні кампанії, щоб їх нові клієнти захотіли повернутися. Один із способів - встановити басейн або поліпшити наявне обладнання перед майбутнім літом!

Басейни, кемпінги і COVID-19: між необхідністю осмисленого управління і здатністю заспокоювати

Що необхідно зробити для управління басейнами і забезпечення санітарних заходів обережності для боротьби з COVID-19?

У червні 2020 року французька національна федерація розміщення на відкритому повітрі (Fédération Nationale de l'Hôtellerie de Plein Air) опублікувала спеціальний протокол в допомогу менеджерам по розміщенню на відкритому повітрі. Цей протокол включає наступні інструкції для басейнів і спа:

  • Слід завжди дотримуватися відстані в один метр між кожною людиною.
  • Посилення внутрішніх правил для басейну, включаючи «жести бар'єру» зі спеціальними повідомленнями, зображеними в ваннах для ніг і душових.
  • Заборона доступу до басейну будь-якій людині з респіраторними захворюваннями або симптомами отруєння.
  • Збільшення частоти миття та дезінфекції поверхонь і обладнання басейнів.
  • Зменшення - і навіть усунення, якщо необхідно, меблів типу шезлонгів.

Деякі дуже популярні кемпінги вирішили використовувати систему резервування часових інтервалів для своїх басейнів і продовжити години роботи. Інші щоранку встановлювали захисні бар'єри між групами шезлонгів, щоб забезпечити соціальне дистанціювання.

Як превентивний захід, водоочищення басейнів цього літа також було більш ретельним, навіть попри те, що не було опубліковано жодного дослідження виживання COVID-19 в хлорованій воді.

Всі ці заходи спрямовані не тільки на забезпечення безпеки клієнтів і співробітників, але і на те, щоб заспокоїти відпочивальників, для яких безпека є важливим чинником при виборі місця призначення. 

Поточна ситуація вимагає від менеджерів кемпінгів та інших об'єктів для відпочинку на відкритому повітрі підвищувати свій творчий потенціал для залучення нових клієнтів. Пули - це актуальні та надійні способи створення вашої пропозиції. Якщо нові клієнти захочуть повернутися в ваш центр, це буде сприяти розвитку бізнесу навіть під час COVID-19.

Оригінал тексту дослідження належить пресцентру PISCINE GLOBAL Europe, перекладено українською спеціально для The Aqua space.


Залишити коментар