Рекламні креативи у "водному" бізнесі

Вітання, товариство! А давайте сьогодні поговоримо про рекламу та креативи у "водному" бізнесі?
Для початку, давайте визначимося, які риси свідчать про "креативність" реклами:
  • запам'ятовуваність (таку рекламу людина запам'ятовує з першого погляду і сприймає на всі 100%);
  • оригінальність (це одна з головних відмінностей від звичайної реклами);
  • неповторність (не є дублем та мало піддатний до наслідування);
  • нестандартне мислення автора (автор, створюючи такий тип рекламного продукту, виходить за межі стандартних і обридлих стереотипів).

Чому креативна реклама важлива? Справа в тому, що ймовірний покупець проходить кілька стадій знайомства з вашим брендом. На першій стадії він звертає на нього увагу, на наступній проявляє зацікавленість, вивчає; потім з'являється емоційний контакт - виникає бажання спробувати продукт, після чого оцінюються переваги цього продавця над іншими. Трушний імідж та гарний продукт призводять до того, що процес закінчюється позитивною дією - покупкою товару. 

Інформаційний шум заважає дійти до кожного ступеня: клієнт може відволіктися на соцмережі, дзвінки, живе спілкування. Креатив допомагає пробитися крізь сторонні подразники і утримати увагу на рекламі.

Алгоритм створення креативів багатофазний, містить багато чинників та прийомів, правильно опрацювати які може лише професіонал. Недостатньо створити гучний лозунг чи провокативне зображення: вони лише засіб збудути у покупця саме ті емоції, які приведуть до дії. 

Чіткий алгоритм і розуміння аудиторії - запорука успіху будь-якого продукту. А ось приклади креативів, які чіпляють увагу і тільки ще раз підтверджують нашу думку. 

 


Залишити коментар